Przeskocz do treści

Mama wraca do gry- podsumowanie po spotkaniu

Mama wraca do gry- pierwsze spotkanie

Przedwczoraj odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Mama wraca do gry”. W spotkaniu wzięły udział kobiety, które w trakcie macierzyństwa zmieniły swoje życie zawodowe. Odważyły się rzucić stałą posadkę z regularnym comiesięcznym wynagrodzeniem i podjęły się ryzyka jakim jest własna działalność gospodarcza.

Motywacje były różne: bardziej elastyczne godziny pracy, aby spędzić więcej czasu z dziećmi, chęć rozwijania swoich pasji, większe dochody, bycie niezależnym…Ale to, co urzekło mnie w tych niesamowitych kobietach to ich siła. Może to brzmi dość banalnie. Jednak niesamowite jest to, że kobiety na macierzyństwie,w momencie kiedy targają nimi burze hormonów, mają pełne ręce roboty przy dzieciach znajdują ogromne pokłady energii, aby zmienić swoje życie.

Bohaterką wczorajszego spotkania była Magdalena Karasińska-Nowak, prywatnie mama dwójki dzieci w wieku 6 i 10 lat, a zawodowo właścicielka HomeFit Studio: https://www.facebook.com/homefitstudio/. Magda zanim jednak odnalazła się na swojej zawodowej ścieżce, podejmowała liczne próby. Jednak w każdym dotychczasowym miejscu pracy czegoś jej brakowało. I to własnie HomeFit Studio to było to. Dzisiaj Magda mówi, że w końcu jest we właściwym miejscu i ma cel zawodowy. Ma plany na najbliższe kilka lat.

Jeśli chcesz poznań kolejne ciekawe historie, jeśli szukasz inspiracji w swoim życiu zawodowym lub po prostu chcesz zbudować networking, zapraszam Cię na najbliższe spotkanie 16.04 o godzinie 17:00.

Dodaj komentarz