Przeskocz do treści

Milu Malu – miejsce mile widziane przez rodziców i dzieci

Psie Pole to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi z wielu powodów. Jednym z nich jest fakt, że mamy tutaj Milu Malu (zlokalizowane przy ulicy Sycowskiej 6). Pamiętam, jak Hubercik miał kilka miesięcy i chciałam się umówić z koleżanką na kawę w kawiarni/ restauracji, gdzie jest miejsce dla raczkujących niemowląt. Wtedy takich kawiarenek w całym Wrocławiu było jak na lekarstwo. Wszystkie też były oddalone od mojego miejsca zamieszkania. Kiedy przyszła na świat Kajcia wiele się zmieniło. Przede wszystkim to, że mamy  fantastyczne miejsce blisko domu.

Milu Malu ma wiele zalet, do których niewątpliwie należą:

  • Duża przestrzeń dla dzieci w każdym wieku- niemowlaki mogą swobodnie poruszać się po sporej powierzchni, wyłożonej dywanem. Starsze dzieci mogą skorzystać z basenu z kulkami czy z małpiego gaju. Wysokość opłaty za wstęp uzależniony jest od dnia tygodnia: od poniedziałku do czwartku zapłacimy 9.90 zł za godzinę; 16,90 zł za 2 godziny; 22,90 zł za cały dzień.  W weekendy i święta ceny są odpowiednio wyższe: 11.90 zł za godzinę; 18,90 zł za 2 godziny; 24,90 zł za cały dzień.

  • Mnóstwo zabawek i książeczek dla dzieci w każdym wieku

  • Rodzice mogą zasiąść na wygodnych sofach, relaksując się przy kawie czy dobrym cieście

  • Głodne pociechy mogą zjeść coś konkretnego np. pierogi czy zupę pomidorową
  • Smaczne jedzenie i fantastyczne ciasta w przyjaznych cenach
  • Zajęcia dodatkowe np. piątkowe zajęcia z wujkiem Mateuszem dla dzieci 0-1,5 roku oraz 1,5-3 lata. Koszt zajęć to 30 złotych, karnet na 4 wejścia 100 złotych.
  • Możliwość zorganizowania urodzin (ceny uzależnione są od zakresu świadczonych usług)
  • Osobny pokój dla matek karmiących
  • Dostępny przewijak

W poniedziałki Milu Malu jest zamknięte. Od wtorku do czwartku sala zabaw czynna jest od 11 do 19.15. W piątki lokal otwarty jest od 12 do 19.15, z tym, że od godziny 10 odbywają się zajęcia zorganizowane (płatne).

Lubimy tutaj przychodzić z naszymi pociechami, ponieważ panuje bardzo przyjazna atmosfera. Właściciele to przesympatyczni ludzie, zawsze uśmiechnięci i serdeczni. Jest to bardzo fajne miejsce, w którym można spotkać się ze znajomymi i spokojnie porozmawiać, podczas gdy dzieci w najlepsze korzystają z dostępnych atrakcji. Milu Malu to także miejsce wymiany doświadczeń. Można spotkać tutaj rodziców, którzy chętnie porozmawiają o własnych przeżyciach związanych z rodzicielstwem.

Dodaj komentarz